To już 17 lat


Zacząłemw czerwcu 2004 roku. Miałem wówczas bardzo małe pojęcie o projektowaniu. Małymi kroczkami realizowałem małe zlecenia na strony wizytówki oraz nie wielkie serwisy internetowe. Wykonywałem na Klientów zawsze bardzo serdecznie. Ktoś potrzebował wizytówki drukowanej, ktoś inny reklamy zewnętrznej. Są też Tacy, którzy reklamują się i sprzedają tylko w Internecie.
Główną moją specjalizacją są strony www. Jest to moja pasja, hobby i zamiłowanie realizację tworzenia stron internetowych. Dziś projektuję i tworzę w oparciu o autorski System Zarządzania Treścią CMS. Wraz z rosnącymi wymaganiami stawianymi przez obecnych oraz nowych Klientów ciągle się rozwijam. Moje doświadczenie doprowadziło mnie do stworzenia własnego trendu wykonywania stron www. Wielu Klientów, jest już ze mną od samego początku, a jakość oferowanych usług wciąż rośnie.

W ramach rozwoju wachlarz oferowanych usług wzbogacił się dodatkowo o sklepy internetowe, pozycjonowanie oraz identyfikację wizualnąLiczba wykonywanych projektów stale rośnie, o czym świadczy obszerne portfolio oraz uzyskane referencje.

Jestem wykonawcą i twórcą własnego autorstwa:

  • posiadam doświadczenie zdobyte przez 17 lat w tej branży,

  • zrealizowałem ponad 720 projektów stron WWW oraz szereg usług dodatkowych dla ponad 600 Klientów,

  • stale udoskonalam własne produkty, dążąc do jeszcze bardziej efektywnych oraz intuicyjnych rozwiązań,

  • chętnie podejmuje nowe wyzwania, rozwijam się i zaspokajam potrzeby wymagających Klientów z zakresu oferowanych usług.

Zapraszam do współpracy!